Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
10 head nippi, kuidas olla seksikas

Vanasti oli seksikas olemine seotud eelkõige hoolduse, liibuvate riiete ja meigiga. Nüüd teame, et seksikas olemine on rohkem seotud teatud status quo’ga. Kuigi teadus on püüdnud mõõta, mis muudab inimese atraktiivsemaks, teab enamik meist, et atraktiivsust ei saa taandada algoritmidele. Tõeline seksikus on vaataja silmades.

Aga kui otsite võimalusi atraktiivsemaks muutmiseks, siis siin allpool on mõned näpunäited:

1. Looge alati silmside
Ja mitte ainult oma partneriga – kõigiga, kellega te suhtlete, otse silma vaatamine ei suurenda mitte ainult teie enesekindlust, vaid see paneb inimesi nägema teid enesekindlana ja kontrollivana, mis tavaliselt tähendab seksikust.

2. Keskenduge dünaamilisele atraktiivsusele
Muidugi, füüsiline ilu on sünnipärase seksuaalse külgetõmbe võtmekomponent, kuid dünaamiline atraktiivsus hõlmab meie emotsioonide ja meie aluseks oleva isiksuse väljendamist – ja võib teie isiklikku karismat kriitiliselt suurendada. Ajakirja Psychology Today andmetel on  positiivse afekti väljendamisel – naeratamine, meeleolukas suhtumine, väljendusrikkad silmad – kõik seotud seksuaalsusega.

3. Teil on aju – kasutage seda!
Terav, terve vaim võib olla sama, mis terve keha, kui tegemist on seksikusega. See tähendab, et peate seda aeg-ajalt proovile panema, proovides vestlust, väljendades huvi uute asjade vastu, lugedes raamatuid uutel teemadel või isegi lihtsalt vaadates dokumentaalfilmi millestki, mida te kunagi ei teadnud. Mida rohkem teate, seda rohkem saate kaasa rääkida teadlikul viisil, mis on tegeliku seksuaalsuse jaoks määravaks teguriks.

4. Huumor loeb 
Jah, me teame, et teravmeelsust ei saa õppida ja me kõik ei saa olla kogu aeg tõeliselt naljakad, kuid iseenda ja ümbritseva maailma mitte liiga tõsiselt võtmine on seksikaks olemise võtmekomponendiks. Lisaks armastavad kõik head huumorimeelt.

5. Laske oma juustel särada
Peaaegu kõik meist saavad seda kindlasti kinnitada. Siis, kui juuksed näevad halvad välja, tunneme end sageli halvasti. Selgub, et see pole veel kõik:  uuringud on näidanud, et  naised veedavad halbade juuste päevades umbes 20 aastat oma elust ja et see võib suuresti mõjutada kogu meeleolu ja enesekindlust.

6. Paljastage randmed
Ei, mitte sellepärast, et need oleksid atraktiivsed, vaid seetõttu, et randmete näärmed eraldavad feromoone, mis võivad teistes vallandada ligitõmbavuse.

7.  Võtke joogatunde
Journal of Sexual Medicine uuringus  leiti, et regulaarselt joogat harrastavad naised tundsid end tegelikult seksikamana. Miks? Teadlaste sõnul võib see olla seetõttu, et jooga soodustab tugevamat meele ja keha sidet.

8. Proovige mõnda seksikat naistepesu
Katseta muutused naistepesus, mis näevad välja nagu kuuluksid need inimesele, kes pikisilmi ootab kuuma noore pitsa kohaletooja kutset. Ja kuigi see on mõnes mõttes tõsi, on seal ka üsna palju väga elegantselt seksikaid jooni.

9. Ära eelda, et rohkem on seksikam
Olete seda varem kuulnud: palja naha kuvamine ei tähenda alati seksikust. Bootie lühikesed püksid, nahast tihedad riided, meeletult madalad lõigatud pealsed võivad kõik muuta teie välimuse hoopis vähem seksikaks. Armasta oma keha ja taha seda näidata? Tehke seda viisil, mis on tõeliselt seksikas, mitte liialt toretsev.

10.  Jälgige inimesi, kes muudavad teid ebakindlaks  
Ükskõik, kas see on ainult üks moeblogija, kes postitab ainult bikiinivõtteid, konkreetne kuulsus või Victoria’s Secreti Instagram, lõpetage inimeste jälgimine, kelle sotsiaalmeedias tehtud fotod tekitavad tunde, et olete isegi sekundiks vähem seksikas. Sotsiaalmeedia peaks lõbustama, mitte panema sind end vähem seksikana tundma.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.