Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Eelistatum LEGO seeria eelmisel aastal

Mõistatused ja nõelakomplektid ning täispuhutavad basseinid pole ainsad produktiivsed asjad, mida oleme märganud viimasel ajal nõutud olevat. Legokomplekte – alates väiksematest sortidest lastele kuni keerukamate (ja kallimate) komplektideni täiskasvanutele – on üpris raske leida. Igaüks, kes noorena värviliste klotsidega mängis, teab, miks nad just praegu eriti atraktiivse mänguasja valmistavad: tunde võib kulgeda iga sammu järgides komplekti täitmiseks või lihtsalt fantaasiarikkaks muutmiseks ja omaenda Lego-skeemi loomiseks. Kuid mitmed vanemad fännid teavad, et Legodel on erakordne huvi ka täiskasvanute jaoks. Lego on lahe võimalus lihtsalt maha istuda, keskenduda ja vestelda, eemal ekraanidest ja muudest häirivatest teguritest.

Kuigi kõik meie Lego lemmikkomplektid sobivad üldiselt igas vanuses ehitajatele, oleme nad eraldanud selle järgi, kas neid soovitatakse lastele või täiskasvanutele, sest lapsed ja täiskasvanud võivad olla huvitatud samadest Lego komplektidest ja teemadest, on nende hobi nautimise viis tavaliselt erinev. Tavaliselt mängivad lapsed Legodega, aga samas täiskasvanud on rohkem keskendunud väljakutsuvatele ehitustehnikatele, mudelite täpsusele kui nende tegelikule elule ja nende kuvatavale väärtusele.

Parimaks lego seeriaks on olnud hetkel LEGO FRIENDS seeria

Seeria komplektides on elustiilistseenid spordimängudest koolitundideni, telkimine ja töö. Kõigil neil on inimlikud kujukesed, mida lapsed saavad komplektides kasutada, kui nad on nende ehitamise lõpetanud. Näiteks on City Parki kohvik eriti suurepärane näide sõprade seeriast. Sellel on 222 osa ja see sisaldab paljusid asju, mida lapsed teavad oma naabruskonna kohvikust, alates rahast kuni lillede, uhkete koogikeste, hiiglaslike kohvitassideni ja palju muudki.

Vaata Lego friends seeria tooteid meie e-poest: www.legomaailm.ee

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.