Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Kogu tõde sukkadest ja sukkpükstest

Põhitõed
Jalad, mis kaaluvad kolmandikku kogu kehakaalust, on meie keha jaoks üsna otsustava tähtsusega. Ja see, mida ja kuidas me otsustame nendega kanda, on väga oluline ja sageli keeruline otsus.

Sukad võivad olla peened ja tagasihoidlikud, julged ja säravad, elegantsed, eklektilised või lihtsalt soojad. Tänapäeval võib kiudtehnoloogia tohutute edusammude tõttu leida maksimaalse sobivuse ja mugavuse, mis on ühendatud kõrgmoe ja stiiliga, kõik samast materjalist. Veelgi enam, see on üks lihtsamaid ja odavamaid viise väsinud garderoobi elavdamiseks.

Siin on kõik, mida peate sukkade kohta teadma, sealhulgas teave sukastiilide kohta, õige suuruse valimine, materjali eest hoolitsemine ja mõned näpunäited selle kohta, kuidas sukkasid kasutada oma isikliku stiili edendamisel.

Sukad koosnevad laias laastus kangast, seosest ja värvidest. Üldiselt on raskemad kangad tugevamad ja vastupidavamad, kuid on paksemad ja näitavad vähem loomulikku nahatooni. Kergemad, läbipaistvad rõivad näevad välja luksuslikumad, kuid pole nii tugevad. Tugevdatud varbad ja kontsad lisavad teie sukkadele elu, kuid see on tõsiasi, et mida kergem ja õhukesem on sukk, seda õrnem ja rohkem hoolt see ka vajab. Kokkuvõttes leiavad kliendid, et hind ei näita tingimata vastupidavust.

Naiste sukad saab jagada järgmistesse kategooriatesse:

Kangad on valmistatud kergest materjalist, mis koosneb väga peenest lõngast, tavaliselt nailonist. Püksid on jalale väga meelitavad, kuid õrnemad kui raskematest kiududest valmistatud sukad. Ultra õhukesed on kõige hapramad ja võimaldavad kõige loomulikumat nahatooni näidata. Kandja jaoks on hädavajalikud hoolikalt raseeritud või vahatatud jalad.

Tugisukad on saadaval mitmesuguste kangastega, tavaliselt kombinatsioonis nailonist ja Spandexist. Neil on õrn, järkjärguline kokkutõmme, et tagada massaažitaoline sobivus, mis vähendab jalgade väsimust.

Control Tops pakub õhemat siluetti ja lisab tugevust rõiva suure koormusega alale, ülaossa. Kui kannate puusapolstrit, hankige kindlasti piisavalt suur suurus, et vältida ülaosa allapoole veeremist.

Opaques on veidi paksemad, vastupidavamad ja on viimasel ajal moetarvikutena tohutult populaarsust kogunud.

Sukkpüksid on isegi läbipaistmatutest paksemad, vastupidavamad ja neid kantakse tantsu või trenni tegemiseks või rõivastuse valmistamiseks mõeldud lisavarustusena ning nad pakuvad külmal ajal täiendavat soojust. Nii läbipaistmatud kui läbipaistvad sukkpüksid pakuvad jalale värvi

Stay-ups on elastse ülaosaga üksikud sukad, millel on spetsiaalne vooder, mis hoiab püsib hästi jalas. Kallimad kui sukkpüksid, kuid mõnikord just see, mida soovite.

Sukad on eraldi 2 paari sukkasid, mis erinevalt sukkpükstest. Sukad vajavad üldjuhul sukahoidjat või korsetti, millel on sukahoidjad.

Rasedate sukkpüksid on spetsiaalselt loodud pakkuma ülemist ruumi ja mugavust ning toetama vereringet tulevaste emade kergesti väsinud jalgades.

Run-Resistant rõivad on tavaliselt valmistatud paksemast lõngast ja on tugevamad kudumid. Kuid ka nendel võivad tekkida kulumisega augud. Paljud naised eelistavad õhukeste sukkpükside stiili.

Sukkpüksid muudavad moe mõistlikuks
Kõige kenam ja odavaim viis garderoobi värskendamiseks on uued sukkpüksid: peamine on mitmekülgsus ja stiil.

Kandke tumedaid, ühevärvilisi ja tekstuure tumedate riietega, et figuuri saledaks muuta ja pikendada

Ärge sobitage sukkade ja seeliku värve, et pikendada iga siluetti

Ärge kandke tumeda seelikuga pastelseid või valgeid sukkpükse, kui te ei soovi end lühemaks teha

Proovige midagi uut. Materjali kaitsmiseks ja moe avaldamiseks kandke saapaid

Kandke õhukest peent ja elegantset

Ära ole arg. Mustrid, heegeldatud ja pitsist sukkpüksid võivad teie garderoobi lisada pisut tujukust ja stiili

Minge spetsialiseeritud sukapoodi. Vaadake sukkade tekstuuri ja värvi proove. Õige kaubamärgi ja stiili leidmine sarnaneb õige huulepulga leidmisega

Meie sukapoest leiad endale sobivad sukad ja sukkpüksid: www.sukapood.ee

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.