Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Kuidas leida oma kehatüübile sobiv õhtukleit?

Pole tähtis, mis tüüpi õhtune üritus on tulemas, vajate te ikka täiuslikku kleiti, mis peegeldab teid kõige paremini. See tähendab laitmatut sobivust teie kehatüübiga ja kleiti, mis toob teie figuuri kõige paremini esile. Piduliku kleidi ostmisel tuleb arvestada erinevate oluliste asjadega. Peate välja selgitama, millist ametlikku üritust täpselt külastate. Samuti peaksite veenduma, et ka teie kleit oleks teie keha tüübi jaoks õiget värvi ja atraktiivne. Täiusliku kleidi leidmise võti on sellise piduliku riietuse leidmine, mis lisab teie keha loomulikule vormile tasakaalu. On väga palju erinevaid keha tüüpe. Liivakellast pirnikujuni ja õunakujuni – ja kõik ülejäänud. Kehakujunduse väljaselgitamine aitab teil leida õige pidulik ilme. Kui olete oma vormist hästi aru saanud, saate vastavalt sellele riietuda. Tänases blogis vaatleme mõnda kõige levinumat kehatüüpi.

Kehakujunduse jaoks kleidi valimine

Mis kehatüüp ma olen?
Heitke pilk oma loomulikule keha kujule – milline on teie figuur (keha piirjooned)? Kui te pole kindel oma kehatüübis, mõõtke end üle õlgade, rinnaosa, puusade ja talje kohalt. Siis hakkate nägema, kuhupoole teie keha kallutab ja kus on see kõige laiem. See aitab teil kindlaks teha, milline figuur te täpselt olete. Lugege allpool levinumaid tüüpe ja meie näpunäiteid. Pidage meeles, et pole tähtis, millise suuruse või figuuriga olete. Täiuslik ballikleit teeb teid igal juhul ilusaks!
  
Õuna kehatüüp
Õunatüüp tavaliselt on kokkuvõttes: slimad, jalad ja reied, kuid laiema ülakeha figuuri ja ümarama keskmise osaga. Õunakeha kuju parimaks riietamiseks otsige osi, mis loovad teie keskosa ümber kitsama vöökoha. Süvistav kaelus, nagu südame kuju või sügav v lõige, näeb sinu jaoks uhke välja. Nagu ka käistega stiil. Kui osalete kokteilipeol, kasutage võimalust oma jalgu näidata. Ametliku ürituse  jaoks valige ekstravagantne ilma vööta ballikleit, mis loob teie figuurile rohkem volüümi.

Rinnakas keha tüüp
Kui teid on õnnistatud täiuslikuma rinnakorviga, siis kasutage õhukest vööjoont! Rinnakal tüübil on keskmisest suurem rind, aga kitsamad puusad. Tasakaalu saavutamise võti on leida osad, mis tõstavad esile ja toetavad teie rinnaosa ning ühtlustavad ka alumist poolt. A-kujulise seelikuga kleit aitab kaasa mõningase proportsioonide tasakaalustamise osas. Teine suurepärane võimalus on merineitsi ballikleit, mis loomulikult tõstab teie kuju esile kitsama vöökohaga. Sellise stiili kasutamine võib luua teile just sellise figuuri, mis on seksikas ja meelitav. Kasutage oma ülakeha maksimaalselt ja lisage kurvikust! Vältige liiga avaraid dekolteesid. Need muudavad teid veelgi rinnakamaks ja ei paku head stiili.
  
Liivakella keha tüüp
Liivakella kehatüüp on kergesti äratuntavad – neil on kitsas talje, suuremad büst ja puusad. See loob sümmeetrilise kurvika keha ülevalpool ja keskel. See on moemaailmas väga soovitav figuur! Näete välja hea toretsevates stiilides, mis toovad esile teie loomuliku silueti. Otsige kehateadlikke jersey kangast viimistluskleite. See lahtise seljaosaga disain köidab eriti tähelepanu. Kõrge kaelus toob veelgi esile teie liivakella kuju, nagu ka plokkvärvides kleit. Vältige liiga lopsakaid stiile, mis lämmatavad teie loomuliku figuuri. Otsige osasid, mis lisavad kumeriusi ja millel on õhuke vöökoht. Seelikud võivad olla bodycon või alt laienevad. 

Pirni keha tüüp
Pirnkeha tüübil on kitsam ülemine pool (õlad), aga laiemad puusad ja reied. Seda kehakuju on kerge viimistleda. Kõik, mida vajate, on asetada ülespoole ilusad detailid. Valige alumisele poolele vabalt langev seelik, mis libiseb õrnalt üle teie alumise osa. Ülemisel poolel kandke ehteid, et juhtida rohkem tähelepanu ülespoole. Meile meeldib uhke šifoonkleidi variant pirnikujulistele naistele. Üks asi, mida tasuks vältida, on täielikult liibuvad kleidid. Valige alati õhtukleidid, mis on vabalt langevad. Tähelepanu köitev pihik võib moodustada teie piduliku välimuse fookuspunkti, nii et valige kindlasti tipp klass, mis tõesti avaldab muljet. 

Tule vali meie e-epoest endale sobiv stilne õhtukleit: www.topmoda.ee

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.