Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Lihtsam ja soodsam viis oma e-poe käivitamiseks

Vajad kvaliteetset e-poodi? Äri käivitamiseks vahendeid napib? Meil on sulle lahendus: ava oma isiklik e-pood ilma stardikuludeta Eesti kiiremini kasvava e-poe platvormiga WebShopper.

WebShopper on juhtiv e-poe platvorm, mis on kohandatud just Eesti turu ja tarbija jaoks. E-poe sisuhaldust on lihtne kasutada. WebShopperil on olemas kõik vajalik, millega luua kvaliteetne e-pood nii professionaalile kui algajale.

Soodsaim lahendus

WebShopper pakub sulle kõik hinnas teenust. See tähendab, et sa ei pea muretsema eraldi oma domeeni pikendamise, veebimajutuse ega muude kulude pärast, sest WebShopperi pakettides on kõik teenused juba paketi hinnas, alates domeeni registreerimisest, kuni veebimajutuse ja isegi turundamiseni välja.

Mitmekeelne

WebShopperi e-pood on mitmekeelne, saad oma tooteid ja teenuseid müüa üle euroopa, kus aga soovid. Keelte arv ei ole piiratud. Vaikimisi on e-poes paigaldatud 3 põhilist keelt: eesti, vene ja inglise keeled.

Palju disaine

E-poe disainivalik on lai ja see täiendeb pidevalt. WebShopperi halduspaneelist saad kerge vaevaga endale valida sobiva disaini, sõltumata valitud paketist. Kõik WebShopperi disainid on mobiilisõbralikud ja kaitstud ka SSL turvaühendusega.

Lisaks saab CSS oskustega kasutaja ka ise täiendada oma valitud disaini, sest WebShopperi disaini seadetes on võimalik kasutada ka CSS editori.

Kiire paigaldus ja lihtne seadistada

WebShopperi e-poe paigaldame kiiresti, tavaliselt 1-3 tunni jooksul ja seda on ka lihtne hallata.

Katkematu kasutajatugi

Kui sul tekib küsimusi e-poe kohta, siis WebShopperi halduspaneeli on sisse ehitatud online chat, millega saad saata küsimuse otse abikeskusele, kus professionaalsed IT tehnikud saavad sulle igal ajal abiks olla.

Soodsaim hind

WebShopperi paketi hinnad algavad 19€/kuus, mis on tõenäoliselt parima hinna ja kvaliteedi suhtega e-poe platvorm eestis.

Väiksem tasu, rohkem võimalusi

Vaatamata e-poe rendi väiksele hinnale, pakub WebShopper siiski palju rohkem võimalusi, kui teised e-poe platvormid. Näiteks on hinna sees juba eelnevalt mainitud veebimajutus, aga samuti ka turundusabi. Jah, WebShopper aitab sul sinu e-poe ka käima lükata. Nimelt pakub WebShopper lisaks kvaliteetsele ja nägusale e-poele ka lisaks erinevaid API lahendusi ja teenuseid, millega saad oma tooteinfo oma poest välja viia või vastupidi hoopis importida tooteid oma poodi ja nende laoseise ja hindu pidevalt uuendada, samuti kaasnevad liitujatega mitmed soodustused, nagu Ostugarantii märgise kasutamine oma e-poes (ostugarantii.ee), e-poodide online kataloogis e-poe avaldamine (netikataloog.ee), e-poodide sooduspakkumistes osalemine (ale24.ee), ostureede kampaaniates osalemine (ostureede.ee), netikuulutuste portaalides oma toodete avaldamine (netikuulutused.ee) ja lisaks veel mitmed ärikatalologid, nagu infobaas.ee ja b24.ee. Kõik see on tehtud selleks, et abistada sinu e-poodi paremini turundada. Loe täpsemalt kõikidest turundusvõimalustest siit.

Lähitulevikus on lisandumas ka veel uusi lisavõimalusi: oksjoniportaal, päevapakkumiste portaal, hinnavõrdlusportaal, positiivse ostukogemuse portaal.

Alusta nüüd ja maksa hiljem

WebShopperi renditeenus on kuutasu põhine, ilma mingite kaasnevate kohustusteta. Ainus tingimus on, et rendilepingu lõpetamisest tuleks 1 kuu ette teatada. Esimene kuu on uuele liitujale TASUTA prooviperiood.

Kui poodi enam ei vaja, siis pane see müüki aftermarketis

WebShopper pakub Eestis hetkel ainsa rendiplatvormina võimalust sul oma tegutsev e-pood ka müüki panna e-poodide aftermarketis. Samuti on sealt võimalik kõikidel soovijatel osta tegutsevaid e-poode.

Toimiv ühildusvus mitmete liidestega

WebShopper on ühilduv raamatupidamisprogrammidega, nagu Erply, Merit, SimplBooks. Samuti toetab erinevaid makselahendusi, nagu pangalingid, maksekeskus, ESTO, PaySera, PayPal jne. Samuti toetab erinevaid tarnelahendusi, nagu Itella Smartpost (võimalik ka automaatne API liides), Omniva (võimalik ka automaatne API liides), DPD pakipood (võimalik ka automaatne API liides). Valmis liidesed: osta.ee, hansabay, astri ja teiste platvormidega.

Alusta kohe – ava juba täna oma isiklik e-pood


WebShopper

Koduleht: www.webshopper.ee

E-post: info@webshopper.ee

Telefon: 56 302 302

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.