Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Lõppeva aasta mängusoovitusi

Peatselt saab 2020. aasta läbi. Me küll ei tea, mida tulevik toob, kuid vähemalt teame, milliseid videomänge nautida, kui näeme paistvat 2020. aastat. Detsember on mängude turule toomise osas tavaliselt aeglane, kuid see pole olnud nii sel aastal.

November oli eriti jõuline kuu, kus tulid välja hämmastavad mängud nagu campy, powerhouse RPG Yakuza: nagu draakon, jõhkrad koletisi tapavad Deemonite hinged (uusversioon) ja ühe inimese armee tegevus filmis Hyrule Warriors: Age of Calamity. Lisaks terve aasta on olnud lõpmatu kaskaadi mängude tipptase, alates Nioh 2 ja viimane meist 2 Doom Eternal, Ghost of Tsushima ja Genshin. Detsember pakub veelgi rohkem elektroonilist meelelahutust.

Sel kuul ilmub imeliselt mitmekesine valik mängupealkirju, sealhulgas action-RPG, puzzle ja võitlus. Cyberpunk 2077 on lõpuks sel kuul ametlikult käima lükatud, pakkudes juba aastaid oodatud futuristlikke RPG-kogemusi. Need, kes loodavad midagi veidi vabamat, saavad nautida Kreeka müütidest inspireeritud maailmas aset leidvat Zelda stiilis seiklust Immortal Fenyx Rising. Jätkake lugemist, et teada saada, mida detsember veel varuks on.

Vaata kogu meie mänguvalikut: www.videogames.ee

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.