Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Menukamad pehmed mänguasjad ja kaisukad

Kallistatav ja armas mänguasi võib olla lapse parim sõber. Ükskõik, kas laps pigistab seda kallistustega või kannab ta seda kaelupidi endaga kaasas, on pehme mänguasi sinu lapse parim kaaslane ja sõber igal pool. Oma lõputult armastusväärsete nägude ja väikse pehme kehaga tekitavad need mänguasjad väikestele suurepäraseid tundeid, et neid kõvasti oma kaisus hoida. Allpool oleme toonud valiku möödunud hooaja populaarsematest mänguasjadest:

1. Elsa/Anna nukk. Justkui loomulikult osutus populaarseimaks kaisukaks Elsa ja/või Anna nukk. See on vahva komplekt tuntud tegelastega animafilmist Frozen. Komplekt koosneb kahest nukust Elsa ja Anna, aga nukke saab ka eraldi osta. Nukke saab valida kas 40cm või 50cm pikkusena. Taaselusta kaunis muinasjutt ning saa osa maagilisest talvest. Hind alates 19€. Osta siit.

2. Armas tiigrikutsu. Armas tiigrikutsikas on väga armas ja paljude laste lemmik. Tiigrit saab valida kas valge või tavapärase kollase tooniga. Suurustest on saadaval 40, 48 ja 60cm. Hind alates 24€. Osta siit.

3. Hello Kitty kaisukas. Otse loomulikult ei saa ka sel hooajal mööda Hello Kitty kaisukatest, mis on ikka veel väga populaarsed laste (eriti tüdrukute) seas. Saadaval on kaks erinevat suurust, 30 ja 40cm. Hind alates 22.60€. Osta siit.

Vaata kogu tootevalikut meie e-poes: www.kaisukas.ee

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.