Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Midagi põnevat sinu lapsele – autovoodi!

Autovoodid
Kas teie poeg soovib olla järgmine Lewis Hamilton? Või äkki on teie tütar rohkem huvitatud autodest kui nukkudest ja printsessidest? Mõlemal juhul olete õiges kohas. Autovoodid.ee on ainulaadsete autovoodite tarnija ja me saame aidata realiseerida teie laste unistused mootoriteemalisest magamistoast.

Nägus disain
Meie tootevalikus on väikseid sportlikke sõiduautosid, kui suuri veokeid, mis sobivad ideaalselt sinu lapse magamistuppa. Isegi politseiauto stiilis voodit leiab meie e-poest. Kõik need sobivad lastele vanuses 18 kuud kuni 15 aastat. Neid on erinevates suurustes, aga igaüks neist on loodud sobima tavalise ühe madratsiga (mõõtudega 180cm x 90cm). Vajadusel saab seda osta koos auto voodiraamiga, 3d velgede ja muu põneva lisavarustusega.

Lisaks laste autovooditele on meil ka lai valik temaatilisi tarvikuid ja mööblit – sealhulgas autovoodite tekikomplektid, meistrivõistluste riidekapid, sahtlid, riiulid ja palju muud. Mis iganes teil on meeles ja mida iganes peate autohuvilise magamistoa sisustamiseks leidma, leiate selle siit. Alustamiseks sirvige lihtsalt meie veebikogusid.

Miks just meie poest osta lapsevoodeid?
Meie lapse autovoodite kvaliteet on hea, aga veel parem on nende disain. Kvaliteetsetest materjalidest ehitatud tooted on loodud kestma mitu aastat ning tagavad turvalise ja mugava ööune igale kasvavale lapsele. Veelgi enam, tänu oma ainulaadsele ja värvikale kujundusele tekitavad need teie väikese autosõbra fantaasia ja panevad enne magamaminekut tohutu naeratuse näole.

Lõppkokkuvõttes meie eesmärk on pakkuda suurepärast ja meeleolukat kingitust lastele, kes armastavad autosporti.

Kui palju maksavad autovoodid?
Meie autovoodite hinnad algavad 290 eurost.

Kuid võite olla kindel, et meie juures ostlemisel on teile tagatud võimalikult parimad hinnad. Aastate jooksul oleme loonud tugevad suhted selle valdkonna parimate tootjatega – oleme sellisena oma klientide jaoks suurepäraseid tehinguid pidanud.

Milline on minu lapse jaoks parim autovoodi?
See sõltub paljudest teguritest, sealhulgas:

  • teie lapse magamistoa suurus
  • teie lapse vanus
  • lapse lemmik auto stiil ja värv
  • lapse mugavuseelistused (st madratsi tüübi ja pinge osas)
  • teie eelarve suurus
  • lisavatustusest: LED valgus, 3D veljed jm.

Täpsemate juhiste saamiseks parima autovoodi kohta võite igal ajal ühendust võtta meie e-poe klienditeenindusega. Meie meeskonnal on üksikasjalikud teadmised kõigi saadaolevate toodete kohta ja nõustame meeleldi teie vajadustele vastava mudeli ja spetsifikatsiooni osas.

Kas laste turvatoolid on ohutud?
Ohutus on meie jaoks esmatähtis ja – hoolimata nende loomingulisest välimusest – on kõik meie laste turvatoolid loodud nii, et oleks tagatud turvaline ja mugav öine uni.

Igale mudelile on paigaldatud kõrgendatud külgpaneelid. See on eriti kasulik funktsioon, kui vahetada võrevoodi voodisse, pakkudes kaitset ja hoides ära lapse öösel voodist kukkumist. Need sisaldavad ka toetavat peatuge ja tugevat liistuga alust. Selle aluse suurus sobib nii, et see sobitub tavalise ühe madratsiga ja pakub sellisena kasvavale lapsele piisavat tuge.

Vaata täpsemalt meie e-poest: www.autovoodid.ee

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.