Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Milline peaks olema stiilse mehe rahakott?

Mõelge näiteks sellistele olukordadele: juhataja võtab oma rahakoti välja. See on vana, narmendav, kummiga kinni pandud ja kviitungitest pakatav. Teisel juhul võtab sama mees välja rahakoti, kuid see on puhas, nahast, õhuke ja näeb välja nii stiilne, kui ka kallis.

Ehkki mõlemal juhul on tegemist ühe ja sama mehega, kas te ei teeks kahe erineva rahakoti põhjal mehe tausta, karjääri ja prioriteetide kohta oletusi? See võib romantilises kontekstis veelgi tõepärasem olla.

Meeste rahakott peab olema funktsionaalne (andma edasi kõike, mida ühe tõelise mehe rahakotis peaks olema) ja omama teatud määral stiili, et anda edasi, kuidas meest peaks tundma. Nendele kriteeriumidele vastamine ei pea siiski olema väga kallis.

Kui otsite meeste rahakotte õhukeste, stiilsete ja praktiliste kohtade ristmikul, siis siin on 3 ideed, mis olid ka meie e-poes kõige nõutavamad:

BAELLERRY KVALITEETNE MEESTE RAHAKOTT

GZCZ MOODNE MEESTE RAHAKOTT

MOODNE MEESTE RAHAKOTT

Nendel 100% nahast rahakottidel on täissuuruses rahatähtede jagaja, vähemalt kolm krediitkaardipesa ja ID-tasku. Rahakotti mahub kokku kuni kuus krediitkaarti. See on ka väike tasku rahakott, mis võimaldab seda peita pea iga riietuse juures.

Tutvuge kogu meie e-poe tootevalikuga siit: www.kotimaailm.ee
 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.