Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Milline vaip valida lastega kodudesse?

Vastupidavuse seisukohalt oleks väikeste lastega maja jaoks parim põrandakate kõva ja kiuline, näiteks laminaat, tehispuit , luksusvinüül või keraamiline plaat. See töötab praktilisuse seisukohast, kuid mugavusest jääb sealjuures tõsiselt puudu.

Väikesed lapsed mõjutavad teie põrandaid mitmesugusel viisil: mahakukkuv toit, põranda kriimustamine, vedelikud jne. Lastele parima vaiba valimisel on vaiba peamised omadused plekikindlus, vastupidavus ja pehmus.

Valitavad kiudainete tüübid
Kiu tüüp määrab vaiba vastupidavuses kindlasti olulist rolli. Polüester, nailon ja triexta vahel saab valida kolme populaarse materjali vahel. Kõik on sealjuures 100% anorgaanilised kiud. Vill on populaarne vaiba materjal, kuid see pole siiski parim variant lastega majadele.

  • Polüester: Eelarve- ja keskkonnasõbralik vaip on tähelepanuväärne oma jätkusuutlikkuse ja hea plekikindluse poolest.
  • Nailon : Nailon asetab rõhu pehmusele, ilule ja kauakestvale vastupidavusele.
  • Triexta : Triexta on ainulaadne selle poolest, et see ühendab nii erakordse vastupidavuse püsiva sisseehitatud pleki kui ka määrdumiskaitsega.

Modulaarse vaiba plussid ja miinused
Modulaarne (plaaditüüpi) vaip annab eelise, mis võimaldab teil vajadusel vaipkatte sektsioone ümber paigutada või vahetada. Plekid, mida ei saa puhastada, võib välja vahetada.

Ehkki modulaarne vaip võib mõnele majaomanikule sobida, ei ole see kodutarbijate hulgas tavapärane valik. Kommertslikke moodulvaibaplaate kasutatakse tavaliselt tiheda liiklusega ärilistes ruumides nagu kontorid, ooteruumid, avalikud siseruumid ja muud.

Sellegipoolest võite väikelaste jaoks mõeldud ruumides (näiteks magamistoad, lasteaiad või mängutoad) kasutada modulaarset vaipkatet. Pärast lapse kasvamist saate üle minna tavapärasemale vaiba tüübile või kõvale põrandale.

Vaibamaailmast leiad enda perega koju just sbiva vaipkatte: www.vaibamaailm.ee

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.