Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Millisele vanusele sobivad laste mängumajad?

Välimängumaja pole lihtsalt üks järjekordne mänguasi. See pakub lastele rohkelt rõõmu ja lusti vabal ajal ning pakub lastele kohta, kus õppida ja arendada oma oskusi. Pole ime, et lapsed kogu maailmas (ja ka nende vanemad) unistavad oma õue mängumaja saamisest. Siiski on teatud asju, mida iga lapsevanem peaks kaaluma enne koduaia õuemängumaja saamist.

Esiteks peaks mängumaja olema turvaline koht, kus teie lapsed veedavad palju aega iseseisvalt. Mängumaja ehitus, materjalid ja isegi suurus on selle ohutuse seisukohalt üliolulised.

Samuti ei ole kvaliteetne mängumaja tihti odav. Seetõttu soovite kindlasti veenduda, et see vastab teie laste ootustele ja teenib neid pikka aega.

Ja siit tuleb kõige loogilisem küsimus: mis vanuses on laste mängumajad head? Millal on liiga vara või võib -olla hilja oma lastele mängumaja hankida?

Vastused neile küsimustele võivad teid üllatada. Ütleme nii, et välimängumaja kontseptsioon sobib suurepäraselt igas vanuses lastele ja isegi mõnele täiskasvanule. On suur tõenäosus, et teil on sama lõbus, kasvatate lilli, mängite kodukino või kaunistate koos lastega puhkuseks puidust mängumaja.

Tänapäeval saab valida mitmete erinevate mängumajade seast, mis sobivad ideaalselt igas vanuses lastele. Seetõttu otsustasime selles artiklis koostada välistingimustes kasutatavate mängumajade üksikasjaliku vanusejuhendi, et saaksite valida sobivaima, eelkõige teie pere jaoks.

Puidust mängumajad igas vanuses
Parim viis kindlaks teha, milline mängumaja sobib teie lapse vanusele või kas õue mängumaja saamise idee on üldse asjakohane on võtta ühendust tootja või seda müüva ettevõttega.

Erinevate mängumajade erinevatel mudelitel ja konfiguratsioonidel võib olla oma eripära ja seetõttu sobivad need ka eri vanuseklassidele.

Samal ajal võib kahel esmapilgul identsel välimängumaja mudelil olla täiesti erinev vanuse märgistus materjalide, kohandamisvõimaluste jms tõttu.

Samuti on oluline meeles pidada, et erinevad vanused võivad õue mängumajadelt nõuda erinevaid funktsioone. Näiteks puidust mängumaja koos liivakastiga sobiks ideaalselt väikelapsele, kuid samas tundub see üsna igav 8-aastasele lapsele, kes on rohkem huvitatud nii kujutlusvõimelisest rollimängust kui ka arenenumast välitegevusest.

Te tunnete oma lapsi, nende huve ja kirgi paremini kui keegi teine ??maailmas. Need peaksid olema esmased küsimused, mida tuleb kaaluda, kui mõtlete, kas teatud mänguväljak sobiks teie laste vanusega ideaalselt.

Täiuslikud puidust mängumajad teie lapse vanusele
Mida teie lapsed mängumajalt ootavad? See peab olema lõbus, pakkuma piisavalt mängukohta ja julgustama nende loovust.

Kuid teie ootused õuemängumaja suhtes võivad olla pisut keerukamad ja arenenumad:

  • See peab olema ohutu;
  • See peab vastama teie laste oskustele ja aitama neil uusi arendada;
  • See peaks julgustama teie lapsi rohkem õues viibima jne.

Seetõttu otsustasime läbida erinevaid lapsepõlveetappe ja jagada laste mängumajad vastavalt nende oskustele ja nõudmistele.

Laste mängumajad 1-4-aastastele lastele
Ohutus on peamine omadus, mida peaksite kaaluma väikelapse jaoks mängumaja valimisel. Selles vanuses hakkavad lapsed alles avastama ümbritsevat maailma ja õpivad kasutama oma motoorseid oskusi. Veelgi enam, selles vanuses luuakse endiselt mitmeid süsteeme, nagu immuunsus ja hingamine.

Seetõttu on hädavajalik, et saaksite laste mängumaja, mis oleks valmistatud looduslikust puidust, värvitud ja kaunistatud ohutute, mittetoksiliste elementidega.

Teine asi, mida tuleb arvestada, on see, et te ei jäta oma last selles vanuses kindlasti puidust mängumajas üksi mängima. Seetõttu, arvestades kohalikku kliimat ja elustiili, võiksite valida laste mängumajade vahel sise- ja välistingimustes.

Teie lapse kujutlusvõime areneb selles vanuses värvitaju ja kombatavate aistingute kaudu. Seetõttu on parem valida erksavärviline laste mängumaja, mis on kaunistatud paljude detailidega, mida laps saab puudutada, lükata, väänata ja pöörata, arendades motoorseid ja sensoorseid oskusi.

Mängumaja hankimine 5-8-aastastele lastele
5–8 -aastaselt hakkavad teie lapsed märkimisväärselt aktiivseks muutuma. Nende lihased ja luustikud kasvavad ja tugevnevad; ainevahetus muutub eriti kiireks ja meel – eriti uudishimulikuks. Teisisõnu, selles vanuses vajab teie laps lõbusamat ja täiustatud mängumaja.

Puidust mängumaja eakohase kiige või liumäega sobiks ideaalselt teie väikesele seiklusotsijale. Liivakastiga mänguväljak õues aitab lastel arendada motoorseid oskusi, mängides vormidega ja ehitades liivalosse.

See on ka vanus, mil lapsed tegelevad kujutlusvõimelise rollimänguga. Seetõttu võiksite kaaluda puidust mängumaju koos sobiva mööbliga, nagu lauad, pingid või toolid, elutruud köögid, uksed, aknad ja verandad.

Mängumajad 9-12-aastastele lastele
See on vanus, mil lapsed muutuvad kõige kujutlusvõimelisemaks. Lisaks hakkavad nad hankima oma esimesi sõpru, loovad oma esimesed sotsiaalsed suhted.

Ennekõike saavad laste mängumajad selles vanuses magamiskohtadeks, kodukinodeks ja arenenumateks fantaasiamängudeks.

On suurepärane idee muretseda oma 8-12-aastastele lastele elutruu puidust mängumaja. Neil on mõned täiustatud funktsioonid, näiteks pööningud, terrassid ja mööbel. Need on avaramad ja pakuvad kujutlusvõimele ja loovusele piiramatut välja.

Selliseid õuemängumaju saate kombineerida kiikekomplektide, liumägede, ronimisraamidega jne. Nii julgustab mängumaja teie lapsi kindlasti rohkem aega väljas veetma ja oma sõprade ja õdede -vendadega aktiivseid mänge mängima, muutudes tervemaks ja tugevdades immuunsust.

Vaata kõiki meie pakutavaid mängumaju ja mänguväljakuid SIIT

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.