Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Millist riietust valida jooksmiseks?

Mida kanda jooksmisel suvel
Hoidke suvel keha  jahe ja eelistage keha temperatuuri reguleerivat ja hingavat jooksuvarustuset. Jahutav riietus aitab vältida ülekuumenemist.

Hingavad jooksutopid
Parim lahendus suvel on kerge ja hingav jooksutop. Kujundatud võrguna, mis tagab ventilatsiooni ja tugeva imemisvõime. See aitab topi temperatuuri tõustes hoida teid jahedas ja kontrolli all.

Elastsed lühikesed püksid
Valige jooksupükstega, mis liiguvad koos teiega. Meie poolt pakutavad meeste ja naiste jooksupüksid on ehitatud kahekihilise konstruktsioonina ja vormitud elastse vöökohaga, et tagada parim jooksu jõudlus. Meie jooksupüksid on ka vetthülgavad, et saaksite ka vihmasel päeval liikvel olles end mugavalt tunda.

Hüdratatsiooni seljakott
Niiskuskindla seljakoti kasutamine võimaldab teil sihtkohta jõuda ilma peatumata. Meie hüdratatsiooniga seljakotid pakuvad piiramatut vabadust ja liikumist, mis tähendab. Kui teile meeldib suvel pikkasid teekondi joostes ette võtta, siis soovitame teil kindlasti kaasa võtta ka niiskuskindel seljakott.

Talvel jooksmine
Kui temperatuur langeb, veenduge, et te ei tunneks selle mõju, kandes jooksurõivaid, mis aitavad teie kehatemperatuuri reguleerida. Meie BODY-tehnoloogia aitab reguleerida teie keha sisetemperatuuri, hoides teid tempos ja impulseerides vaheldumisi sooja ja kuiva.

Keskkihtidega jooksmine
Temperatuuri reguleerimiseks käepärase tõmblukuga on meie keskmised vahekihid kohandatavad muutuvate välis- ja sisetemperatuuride jaoks. Eriti külmade päevade jaoks saab meie keskmisi kihte kanda jooksujaki all, et talvel oleks ilmastikutingimuste vastu rohkem kaitset.

Keha termokihid
Suurema mugavuse saavutamiseks jooksmise ajal vaadake meie meeste ja naiste aluspesu. Õmblusteta konstruktsioon aitab liikumisel hõõrdumist ja ärritust vähendada. Nutikalt kujundatud kiiresti imav kangas aitab ka higi ja niiskuse nahalt ära juhtida, võimaldades teil jääda keskendunuks ka karmimates ilmastikuoludes.

Aksessuaarid
Kui ülejäänud keha on kaetud suure jõudlusega jooksuriietega, on karmimate ilmastikutingimustega kokku puutuvad kehaosad nagu teie pea ja käed. Meie mütsid ja kindaid on tõhusad ja kaitsevad külma eest.

Veekindel jooksujope
Andke oma jooksukapile hoogu juurde tuule- ja veekindla jopega, mis aitab teid püsivalt iikvel hoida. Valmistatud ülikergest polüesterkangast ja liigendatud varrukatega, annavad meie jooksujakid teile vajaliku kaitse, ilma et see takistaks jõudlust. Lisateavet meie soovitustest vihma  käes jooksmise kohta leiate meie e-poest: www.sportswear.ee

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.