Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Minigolfi mängurada tagab lõbusa ajaviite

Täispuhutav minigolf on golfi väiksem sugulane, mis leiutati esimest korda 20. sajandi alguses Inglismaal. Esimesed rajad jõudsid masstootmisesse 1916. aastal ning kogus kiiresti populaarsust eelkõige Ameerikas, kus radasid ehitati peamiselt katustele. Praeguseks on minigolf populaarne kaubanduskeskustes, SPA-des ja paljudes teistes meelelahutuskeskustes.

Mängu peamiseks eesmärgiks on väheste löökidega pall auku saada. Rada on kergesti paigaldatav ja teisaldatav. Tavaliselt koosneb mäng üheksast rajast, mida pakume ka oma klientidele (1-9 rada). See meelelahutuslik, kaasahaarav ja mõõdukalt aktiivne spordimäng sobib ideaalselt lastele al. 6. eluaastast.

Soovitame minigolfi rentida ka ettevõtetel, kes tahavad lisada kontorisse aktiivset ja vaheldusrikast tegevust kontoritööle. Puhkekeskustele, hotellidele, kaubanduskeskustele ja söögikohtadele, et meelitada kliente mõnusalt aega veetma. Samuti ka kodukasutusse – näiteks sünnipäevad, mis lisab aktiivset tegevust nii lastele kui täiskasvanutele. Garanteeritud ainulaadne ja meeldejääv aeg sõpradele, töökaaslastele või külalistele!

Vaata toodet

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.