Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Parimad videomängud aastal 2020

1. Persona 5 Royal
Platvorm: PlayStation 4
Skoor: 95

Valmistuge täiesti uueks RPG-kogemuseks Persona 5 Royalis, mille tegevus toimub auhinnatud sarja Persona universumis! Andke Jokeri mask ja liituge Phantom Thieves of Hearts’iga. Vabanege kaasaegse ühiskonna ahelatest ja korraldage suurejoonelisi rünnakuid, et imbuda korrumpeerunute meeltesse ja panna neid oma viisi muutma! Persona 5 Royal on täis uusi tegelasi, usaldusisikuid, loo sügavust, uusi uurimiskohti ja uut võitlusmehaanikat, et varjatult juurde pääseda uutele aladele. Uue semestriga Shujini akadeemias olge valmis tugevdama oma võimeid metaversioonis ja igapäevaelus. Persona 5 Royal esitleb ainulaadset visuaalset stiili ja auhinnale kandideerinud helilooja Shoji Meguro naaseb täiesti uue heliribaga. Avastage Tokyot, avage uued isikud, kohandage oma isiklikke Thieves Den, avastage kunagi varem nägemata jutukaar, lõikused, alternatiivsed lõpud ja palju muud! Isegi meie seas kõige staažikamate Phantom Thieves’i jaoks on Persona 5 Royal uus väljakutse, et trotsida konventsioone, avastada enda sees olev jõud ja võidelda õigluse eest. Kandke maski. Paljastage oma tõde.

2. The Last of Us Part II
Platvorm: PlayStation 4
Skoor: 93

Viis aastat pärast ohtlikku teekonda üle pandeemiajärgse Ameerika Ühendriikide on Ellie ja Joel elama asunud Jackson, Wyoming. Elamine eduka ellujäänute kogukonna keskel on võimaldanud neil rahu ja stabiilsust, hoolimata nakatunud ja teiste meeleheitlikumate ellujäänute pidevast ohust. Kui vägivaldne sündmus häirib seda rahu, asub Ellie järeleandmatule teekonnale, et täita õiglust ja leida lahendus. Kui ta jahib epideemia eest vastutajaid, tuleb tal silmitsi seista oma tegevuse hävitavate füüsiliste ja emotsionaalsete tagajärgedega.

 
3. Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition
Platvorm: PlayStation 4
Skoor: 93

Lõplik väljaanne sisaldab kogu paljukiidetud DRAGON QUEST XI originaalväljaande kogu sisu ja lisab täiendavaid tegelaskujulisi stsenaariume, valiku, kas mängida koos originaalse heliribaga või muusika orkestriversiooniga, võimalust vahetada 2D ja 2D vahel. 3D-graafilised režiimid, Jaapani häälkäitlusvalik ja palju muud.

Tule tutvu kogu meie e-poe mänguvalikuga: www.gameplanet.ee 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.