Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt

Blogi isikuandmete vastutav töötleja on Internetikaubamajad OÜ (registrikood 12629772) asukohaga Lubja 48a, Pärnu 80032. Tel. 56045000 ja e-kiri info@kaubandusblogi.ee

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

Nimi ja e-posti aadress.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid töödeltakse kasutajakogemuse parandamiseks ja veebikasutusstatistika tegemiseks.

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebilehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse teenusepakkuja serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.

Blogi rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@kaubandusblogi.ee).

Kuidas me küpsiseid kasutame

Küpsis on väike info kogumise fail, mis küsib luba end Teie arvutisse paigaldamiseks. Peale nõustumist fail lisatakse ja see aitab edaspidi analüüsida võrguliiklust meie lehel või teavitab Teid, millal oleks aeg mõnda konkreetset lehte külastada. Küpsised lubavad veebiteenustel külastajatele individuaalselt vastata. Veebiteenus saab selle abil salvestada kliendi autentimisinfot, ip infot ja paljut muud, mis muudab teenuse kasutamise külastajale tulevikus mugavamaks.

Liikluse ajaloo jälgimise küpsis (cookie) võimaldab meil tuvastada, milliseid lehekülgi kõige rohkem kasutatakse. See aitab meil analüüsida veebiliiklust meie lehel ja parandada meie lehekülge, et seda oleks võimalikult mugav kasutada. Me kasutame antud informatsiooni ainult statistiliseks analüüsiks misjärel eemaldame andmed oma süsteemist.

Kokkuvõtvalt aitavad küpsised meil pakkuda Teile paremat veebisaiti näidates meile millised leheküljed meie veebisaidil Teile kõige rohkem huvi pakuvad. Küpsis ei anna mingil juhul meile ligipääsu Teie arvutile või muud identifitseerivat infot, mida Te ei ole vabatahtlikult otsustanud meile jagada. Üldjuhul võtavad veebilehitsejad küpsised automaatselt vastu, kuid Teil on võimalik seda muuta. See võib häirida meie veebilehe kõikide võimaluste kasutust.