Kaubandusblogi

Värsked uudised WebShopperi e-poodidelt
Valige riietuse jaoks sobivad kingad

Iga naine soovib välja näha stiilne. Selleks, et stiilsus oleks omal kohal ja ei peaks sattuma hoopis vastupidisesse olukorda, toome allpool mõned näpunäited, millised kingad peaks valima ja millised sobivad valitud riietuse juures kandmiseks,

1. Õige värvivalik

Valige kingavärv, mis sobib teie riiete värviga ja ei riiva seda. Kui kannate erksa ja silmatorkava mustriga kleiti, siis vali nende juurde lihtsad mustad kaunistusteta kingad. Sädeleva riietuse juurde kaaluge neutraalseid või tasaseid kingi.

Vürtsitage oma ühevärvilist rõivast, kandes julgetes kingades. Lisage värvilahendus, kombineerides punased kingad musta või pruuni kleidiga. Proovige kanda moesolevaid kingi, millel on stiilne muster. Näiteks sobib krokodilli naha stiil, kui kannate lihtsat pluusi ja neutraalseid pükse või teksaseid.

Kui kannate mitmevärvilist rõivastust, vali kingadele mõni riidevärv. Näiteks kui kannate geomeetrilise mustriga pluusi, mis sisaldab lillat ja roosa, kaaluge lillade kingade kandmist.

Vältige liigset värvi sobitamist. Ärge kandke ühevärvilist pealaest jalatallani. Kui teil on sinine pluus ja seelik, siis on soovitatav vältida siniseid kingi.

Kasutage töises keskkonnas silmapaistmatuid värve. Kandke konservatiivses keskkonnas pruune või musti nahast kingi. Valige värvilisemad riided ainult siis, kui töötate vabamas keskkonnas.

2. Valige hooaja jaoks sobivad kingad

Ole kevadel paindlik. Saate valida nii talve- kui ka suvejalatsite vahel ja kohandada oma garderoobiga.

Kandke suvel heledamaid värve. Suvi on aeg, mil saate nautida ka sandaale.

Sügisel olge tagasihoidlikum. Talvele üleminekul võite siiski pisut paindlik olla, kuid vältige näiteks sandaale. Need ei lähe kokku raskemate kangaste ja sügisvärvidega.

Valige talveks praktilised kingad. Kandke riideid, madalaid kingi või saapaid. Kandke kindlasti madalama ja laiema kontsaga, et te ei libiseks. Turvalisus ennekõike.

3. Valige sobivad kõrged kontsad

Kombineeri kõrged kontsad rõivastega, mis juba aitavad jalad pikemaks muuta, näiteks kitsad seelikud ja saledad püksid. Kõrge kontsaga kingad loovad täiendava pikkuse illusiooni ning muudavad teie jalad veelgi õhemaks ja atraktiivsemaks.

Ärinaisena valige lameda kontsaga kinga. Need sobivad kontorisse, kuid samas on siiski piisavalt naiselikud, et nendega kasvõi välja minna.

Kui teil on lühikesed jalad, vältige pahkluu või T-rihmadega kõrge kontsaga kingi. Need kipuvad jalga soonima ja muudavad jalad lühemaks.

Lühikeste jalgadega peaksite vältima kõrge kontsaga kingi, mis on kõrgemad kui 10 cm. Väga kõrgete kingade korral peab jala tagumine lihas rohkem venima, mis muudab teie jala vähem saledaks.

Kui teil on suured jalad, peaksite kandma ümaraid või ruudukujulisi jalatseid. Vältige kitsaid kõrgeid kontsaga kingi, sest need muudavad teie jalad veelgi suuremaks.

Vältige töises keskkonnas eriti kõrgete kontsadega kingade või seksikate sirgete disainidega rõivaste kandmist. Madala kuni keskmise kontsaga king sobib hästi, kuid olge pigem konservatiivsem. Parim on madala kontsaga ees-suletud king.

Kandke avatud kingi ametlikel sündmustel. Banketide või muude pidulike sündmuste jaoks valige avatud või suletud kingad. Poolformaalsetel üritustel, nagu kokteilipeod, soovitame kanda avatud, suletud või rihmaga kingi.

Proovige kombineerida kõrge kontsaga kingi vabaajarõivastega, et lisada igapäevasele väljanägemisele rohkem stiili. Pange oma teksapükstele kõrged kontsad ja tihe t-särk, et oma riietust veidi uuendada.

4. Valige sobivad sandaalid

Valige mitmekülgse naiseliku väljanägemise jaoks madala kontsaga sandaalid. Lamedaid sandaale saab kombineerida mis tahes seeliku või pükste pikkusega.

Järgmine kord, kui paned selga väikese musta kleidi või muu sarnase õhtukleidi, kaaluge kõrgete kontsadega ja rihmadega sandaalide paari. Kõrged sandaalid muudavad jalad tänu kontsakõrgusele eriti pikaks.

Kandke sportlike rõivastega jooksusandaale. Lühikesed püksid, kapriisid ja vabaaja suvekleit sobivad hästi jooksusandaalidega, kuid te ei tohiks neid kanda koos pidulike kleitidega.

Kasutage kõrge kontsaga sandaale, et teie vabaaja riided näeksid välja pisut põnevamad. Veidi elegantsema välimuse saamiseks proovige selga panna sandaalid, mille juurde juhuslik teksaseelik ja õhuke pluus.

Kandke lamedaid kingi, millel on põlvepikkused või pisut lühemad seelikud, kapriis või Bermuda lühikesed püksid. Vältige pikkade seelikutega lamedate kingade kandmist. Lamedate kingade ja pika seeliku kombinatsioon paneb naise sageli välja nägema, nagu oleks ta riietatud hooletult. Kui soovite kanda midi- või maxi-seelikuga sandaale, kaaluge pisut kõrgema kontsaga pisut vähem lamedaid sandaale.

Vältige vabaaja jalatsite kandmist kontoris või mujal töökeskkonnas. Teisest küljest saate formaalse stiili valida, kandes pruunist või mustast nahast lihtsat, madalat kinga.

5. Leidke sobivad spordi- ja tossud

Kandke oma spordiala jaoks mõeldud spordijalatseid. Jooksmisel kandke toetavate sisetaldadega jooksujalatseid.

Kombineeri spordijalatsid spordiriietega. Kui kannad treenimisriideid, pane jalga tossud.

Näpunäited

Tunne end oma riietes alati mugavalt. Olge seiklushimuline ja võtke riske, kuid ärge minge kaugemale sellest punktist, mida peate antud olukorras sobivaks. Kontsad, mille kõrgus on 8 cm, näevad muljetavaldavad, kuid kui te ei saa nende peal kõndida, on suurepärane mulje kiiresti möödas. Kui soovite oma välimuse maksimaalselt ära kasutada, pidage kinni kingadest, kus tunnete end mugavalt ja turvaliselt. Mõõda kinga suurus ja osta kingi ainult õhtuti. Teie jalg paisub päeva jooksul ja soovite jalatseid, mis sobivad teile igal kellaajal.

Hoiatused

Nii eriti kõrged kingad kui ka flip-flopid võivad jalgu kahjustada, kui kannate neid liiga sageli. Kandke neid kingi ainult õigetel aegadel – kõrgetel kontsadel pidulike ja õhtuste ürituste korral ning klappkingi igapäevasematel puhkudel. See hoiab ära teie jalgade püsivaid kahjustusi.

Vaata meie e-poest endale just sobivad kingad: www.kingamaailm.ee

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.